Louis en Samuel trakteren, omdat ze gaan emigreren

Louis en Samuel emigreren naar Portugal en mogen trakteren!

Dag Geny,

Bedankt voor de mooie koffertjes. Onze jongens hebben vandaag een mooi afscheidscadeau kunnen geven ter voorbereiding op onze emigratie.

Hier wat foto’s.

Groet Lisanne

Beste Lisanne,

Dank je wel voor het opsturen van de fantastische foto’s! Heel erg mooi. Ook super leuk dat je kinderen er zo blij op staan en er een foto bij is waarbij Samuel trakteert. Hartverwarmend!

Heel veel geluk in Portugal voor jou en je gezin!

Hartelijke groet, Geny

Zo zien de afscheidskoffertjes er van dichtbij uit.

Vol verwachting wachten de kinderen op hun persoonlijke afscheidscadeautje: een vintage koffertje met zwaaiende handjes en foto.
Een mand vol afscheidstraktaties

Neemt jouw kind ook afscheid?

Dan is het misschien leuk om als afscheid op een koffertje te trakteren, bijvoorbeeld dit vintage koffertje met zwaaiende handjes. Je bestelt de bouwplaten in de webshop van Geny Trakteert en zet ze zelf thuis in elkaar.

Er zijn heel veel verschillende ontwerpen van kofferbouwplaten waar je uit kunt kiezen en eventueel maak ik een ontwerp speciaal voor jouw kind met persoonlijke tekst en foto!

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *