Jayden neemt afscheid van zijn schoolklas met koffertjes met zwaaiende handjes

persoonlijke tekst en foto op je afscheidstraktatie

Jayden neemt afscheid en trakteert op koffertjes met zaaiende handjes en zijn foto

Jayden (helemaal rechts onderin) gaat na de zomervakantie naar een andere school. Het afscheid viel zwaar, maar de kinderen waren dol blij met de koffertjes!

Groetjes Anita 

Beste Anita,

Wat geweldig: de hele klas op de foto met de koffertjes traktatie. Ook een mooie herinnering voor Jayden. Je kunt zien dat ze hem gaan missen.

Heel veel plezier op je nieuwe school, Jayden!

Groetjes, Geny

Soms valt het afscheid nemen zwaar. Met een leuke afscheidstraktatie maak je van het afscheid toch een feestje voor de hele schoolklas. Deze koffertjes zijn peroonlijk gemaakt door een foto van Jayden en een persoonlijke tekst. Dat koffertje nemen de kinderen zeker mee naar huis, een mooi aandenken aan een leuk klasgenootje. De bouwplaten voor deze koffertraktatie bestel je eenvoudig in de webshop op www.genytrakteert.nl. Er zijn onder meer varianten met zaaiende handjes en vintagemodellen met hotelstickers. De koffers zijn nar believen te vullen met kleine cadeautjes, snoepjes, een reepje of bijvoorbeeld een mandarijntje.

This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Geef een reactie

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *